רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
טואול - דף הביתמדריך לבונה אתר בחינםעדכונים במערכת הניהול 01-05/16קידום אתריםבניית אתרים – מי צריך את זה?בניית אתרים לעסקים בינונייםמיתוג בבניית אתר לעסקבניית אתרים בהתאמה אישיתאיך מרווחים מאתר האינטרנטתחרות בניית אתריםבניית אתרים נגישיםפרסום וקידום אתרים במנועי חיפושבניית אתר מראהבניית אתרים חינם - טואולבניית אתר אינטרנטבניית אתרים בחינםבניית אתרים מקצועייםמה זה בניית אתרים?בניית אתר - קוד סגור מול קוד פתוחבניית אתר - מערכת לניהול תוכןקידום אתרים - SEOעיצוב אתריםבניית חנות וירטואליתבניית אתרים לעסקים קטניםבניית אתר תדמיתקידום אתרים - כלים לקידום עסקיםבניית אתר - דרך להבאת לקוחותבניית אתר כתהליך מיתוג העסקבניית אתרים - טיפיםבניית אתרים ככלי שיווקי לעסקיםבניית אתרים - מה זה HTMLטואול - החברה המובילה בתחום בניית אתרים וקידום אתרים באינטרנט2all - הבית של העסקיםקידום אתרים - פרסום העסק שלךכלים לשימור לקוחותבניית אתרים - מהו אתר איכותי?השלב הראשון בפיתוח העסק - בניית אתרים לעסקיםשירותי בניית אתריםקידום אתרים אורגניקידום אתרים באופן עצמאיעיצוב אתריםמערכת לבניית אתרים בחינם - תמיד רציתם להקים אתר לבד והסתבכתם?הקמת אתר אינטרנט לבדבניית אתרים - מחירוןבניית אתר לעסק בחינםבניית אתרים בזול – רק בטואול!אתר רספונסיבי - אתר המותאם לניידבניית אתר לבדבניית אתרים בחינםחנות וירטואלית - אתר מכירות

איך מרווחים מאתר האינטרנט

איך מתחילים להרוויח מאתר אינטרנט עוד היום?

בעל עסק, האם ידעת שאתה יכול להרוויח מהאתר שבנית עוד היום? קיימות מגוון דרכים להרוויח כסף מהאתר כבר מהיום הראשון לעלייתו. לכל אתר מתאימה דרך אחרת להרוויח כסף. ישנם חברות רבות המתחות בבניית אתרים כך שכול אחד יכול לבנות בעצמו אתר ולהתחיל להרוויח.

תכניות שותפים

רשתות שותפים מבוססות על פרסום קוטנקסטואלי ובאמצעותו יכול בעל העסק להרויח עמלה על כל קליק שגולש מקליק להיכנס לאתר. גוגל אדסנס היא החברה הגדולה והמכרת ביותר לעניין זה, אך גם מרלין, לידאין, קליקאון וסקינדו. העיקרון פשוט ביותר להבנה: אתה כבעל אתר מסכים לפרסם בעלי אתרים אחרים בשטחי פרסום שבאתר שלך בתמורה לכסף שיגיע מהפניית גולשים לאתרים המפרסמים. כדי להצטרף לתכניות שותפים על בעסק העסק להיות עוסק מורשה פעיל (חברה בע"מ או עוסק פטור) כדי שיוכל להנפיק חשבוניות או קבלות לצורך קבלת התשלום. לכל תכנית שותפים התנאים שלה לקבלת מצטרפים חדשים.

מכירת שטחי פרסום

הדרך הוותיקה והמסורתית להרוויח כסף מהאתר היא ברכישת שטחי פרסום, מודעות טקסט או באנרים, ממש כמו שעושים אתרים גדולים כמו ynet ו־walla. לא לכולם יש כסף לקנות שטחי פרסום באתרים הגדולים, בעלי אתרים רבים ישמחו לפרסם מודעות מילים או באנרים באתרים קטנים ואולי גם באתר שלך.

כמה זה עולה לנו?

עלות הפרסום תלויה בבעל האתר וברמת החשיפה שהוא מעוניין. ככל שהאתר מבוקש ונצפה יותר כך תוכלו להרוויח ממנו יותר.

בנה אתר בחינם תוך 5 דקות

לבניית אתר מקצועי התקשר עכשיו 077-2700-300
או השאר פרטים וניצור עמך קשר

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות