רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
טואול - דף הביתמדריך לבונה אתר בחינםעדכונים במערכת הניהול 01-05/16קידום אתריםבניית אתרים – מי צריך את זה?בניית אתרים לעסקים בינונייםמיתוג בבניית אתר לעסקבניית אתרים בהתאמה אישיתאיך מרווחים מאתר האינטרנטתחרות בניית אתריםבניית אתרים נגישיםפרסום וקידום אתרים במנועי חיפושבניית אתר מראהבניית אתרים חינם - טואולבניית אתר אינטרנטבניית אתרים בחינםבניית אתרים מקצועייםמה זה בניית אתרים?בניית אתר - קוד סגור מול קוד פתוחבניית אתר - מערכת לניהול תוכןקידום אתרים - SEOעיצוב אתריםבניית חנות וירטואליתבניית אתרים לעסקים קטניםבניית אתר תדמיתקידום אתרים - כלים לקידום עסקיםבניית אתר - דרך להבאת לקוחותבניית אתר כתהליך מיתוג העסקבניית אתרים - טיפיםבניית אתרים ככלי שיווקי לעסקיםבניית אתרים - מה זה HTMLטואול - החברה המובילה בתחום בניית אתרים וקידום אתרים באינטרנט2all - הבית של העסקיםקידום אתרים - פרסום העסק שלךכלים לשימור לקוחותבניית אתרים - מהו אתר איכותי?השלב הראשון בפיתוח העסק - בניית אתרים לעסקיםשירותי בניית אתריםקידום אתרים אורגניקידום אתרים באופן עצמאיעיצוב אתריםמערכת לבניית אתרים בחינם - תמיד רציתם להקים אתר לבד והסתבכתם?הקמת אתר אינטרנט לבדבניית אתרים - מחירוןבניית אתר לעסק בחינםבניית אתרים בזול – רק בטואול!אתר רספונסיבי - אתר המותאם לניידבניית אתר לבדבניית אתרים בחינםחנות וירטואלית - אתר מכירות

כלים לשימור לקוחות

בניית אתרים ככלי לשימור לקוחות

בעידן האינטרנט והאייפון אם אין לך אתר אינטרנט אתה לא קיים, או לפחות לא נחשב כקיים. לכן כל עסק שמכבד את עצמו חייב לבנות אתר אינטרנט שישרת את מטרות העסק. בניית אתרים באינטרנט לעסק היא חלק בלתי נפרד מן העסק וצריכה להילקח בחשבון בבניית העסק.

האתר והלקוח

בימינו לקוח פוטנציאלי מחפש שירות קודם כול באינטרנט. אם בעבר פתחנו "דפי זהב" לחפש חשמלאי או אינסטלאטור, היום בקליק עכבר אחד משיגים אלפי חשמלאים או אינסטלאטורים. לכן חשוב שיהיה לך אתר אינטרנט שיתאים לעסק שלך. אם אין לך אתר אינטרנט פירושו של דבר פחות לקוחות. זאת ועוד, אתר אינטרנט לעסק טוב גם לשימור לקוחות קיימים, וזאת בתנאי שהאתר מתפקד, חי ופעיל. אתר אינטרנט עוזר לך כבעל עסק לשמור על קשר עם לקוחותיך ברמה שאתה תבחר: תוכל לפתוח פורום באתר ולענות לשאלות הלקוחות, תוכל לספק טיפים שבועיים על המוצרים שאתה מספק, ובעיקר – תוכל לשמור על קשר עם הלקוחות באמצעות ניוזלטרים (איגרות מידע) שנשלחים באופן קבוע למי שנרשם אליהם.

שימור לקוחות

לקוחות קיימים הרואים שאפשר ליצור קשר עם העסק בדרכים שפורטו לעיל מבינים שיש להם עסק עם אתר רציני, אמין, אחראי ומהימן, מה שיעזור להם לבנות יחסי אמון עם העסק. לכן כאשר מבצעים בניית אתרים לעסקים יש להביא בחשבון את התקשורת עם הלקוחות הן הפוטנציאליים והן הקיימים (במיוחד הקיימים) כדי לשמור על קשר רציף ולבנות מערכת של יחסי אמון הדדי בין העסק ללקוח.

בנה אתר בחינם תוך 5 דקות

לבניית אתר מקצועי התקשר עכשיו 077-2700-300
או השאר פרטים וניצור עמך קשר

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות