רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
טואול - בניית אתרים - דף הביתמדריך לבונה אתר בחינםעדכונים במערכת הניהול 01-05/16קידום אתריםבניית אתרים – מי צריך את זה?בניית אתרים לעסקים בינונייםמיתוג בבניית אתר לעסקבניית אתרים בהתאמה אישיתאיך מרווחים מאתר האינטרנטתחרות בניית אתריםבניית אתרים נגישיםפרסום וקידום אתרים במנועי חיפושבניית אתר מראהבניית אתרים חינם - טואולהקמת אתר אינטרנטהקמת אתרי אינטרנט בחינם לכלבניית אתרים מקצועייםמה זה בניית אתרים?בניית אתר קוד סגור מול קוד פתוחמערכת ניהול תוכן בבניית אתרקידום אתרים - SEOעיצוב אתריםבניית חנות וירטואליתבניית אתרים לעסקים קטניםבניית אתר תדמיתכלים לקידום עסקיםבניית אתר - דרך להבאת לקוחותכתהליך מיתוג העסקבניית אתרים - טיפיםבניית אתרים ככלי שיווקי לעסקיםמה זה HTMLטואול - החברה המובילה בתחום בניית אתרים וקידום אתרים באינטרנט2all - הבית של העסקיםפרסום אתריםכלים לשימור לקוחותמהו אתר איכותיהשלב הראשון בפיתוח העסקהקמת אתריםקידום אתרים אורגניקידום אתרים באופן עצמאיעיצוב אתרים שיווקייםמערכת לבניית אתרים בחינם - תמיד רציתם להקים אתר לבד והסתבכתם?הקמת אתר- עכשיו אתם יכולים לעשות זאת לבד!בניית אתרים - מחירוןחינם אין כסף? יש דבר כזה! בניית אתר לעסק בחינםבניית אתרים בזול – רק בטואול!אתר רספונסיבי - אתר המותאם לניידבניית אתר לבדבניית אתר בחינםאתר מכירות - חנות וירטואלית

כלים לשימור לקוחות

בניית אתרים ככלי לשימור לקוחות

בעידן האינטרנט והאייפון אם אין לך אתר אינטרנט אתה לא קיים, או לפחות לא נחשב כקיים. לכן כל עסק שמכבד את עצמו חייב לבנות אתר אינטרנט שישרת את מטרות העסק. בניית אתר אינטרנט לעסק היא חלק בלתי נפרד מן העסק וצריכה להילקח בחשבון בבניית העסק.

האתר והלקוח

בימינו לקוח פוטנציאלי מחפש שירות קודם כול באינטרנט. אם בעבר פתחנו "דפי זהב" לחפש חשמלאי או אינסטלאטור, היום בקליק עכבר אחד משיגים אלפי חשמלאים או אינסטלאטורים. לכן חשוב שיהיה לך אתר אינטרנט שיתאים לעסק שלך. אם אין לך אתר אינטרנט פירושו של דבר פחות לקוחות. זאת ועוד, אתר אינטרנט לעסק טוב גם לשימור לקוחות קיימים, וזאת בתנאי שהאתר מתפקד, חי ופעיל. אתר אינטרנט עוזר לך כבעל עסק לשמור על קשר עם לקוחותיך ברמה שאתה תבחר: תוכל לפתוח פורום באתר ולענות לשאלות הלקוחות, תוכל לספק טיפים שבועיים על המוצרים שאתה מספק, ובעיקר – תוכל לשמור על קשר עם הלקוחות באמצעות ניוזלטרים (איגרות מידע) שנשלחים באופן קבוע למי שנרשם אליהם.

בניית אתרים לעסקים

שימור לקוחות

לקוחות קיימים הרואים שאפשר ליצור קשר עם העסק בדרכים שפורטו לעיל מבינים שיש להם עסק עם אתר רציני, אמין, אחראי ומהימן, מה שיעזור להם לבנות יחסי אמון עם העסק. לכן בבניית אתרים לעסקים יש להביא בחשבון את התקשורת עם הלקוחות הן הפוטנציאליים והן הקיימים (במיוחד הקיימים) כדי לשמור על קשר רציף ולבנות מערכת של יחסי אמון הדדי בין העסק ללקוח.

בנה אתר בחינם תוך 5 דקות

לבניית אתר מקצועי התקשר עכשיו 077-2700-300
או השאר פרטים וניצור עמך קשר

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות