רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
טואול - בניית אתרים - דף הביתמדריך לבונה אתר בחינםעדכונים במערכת הניהול 01-05/16קידום אתריםבניית אתרים – מי צריך את זה?בניית אתרים לעסקים בינונייםמיתוג בבניית אתר לעסקבניית אתרים בהתאמה אישיתאיך מרווחים מאתר האינטרנטתחרות בניית אתריםבניית אתרים נגישיםפרסום וקידום אתרים במנועי חיפושבניית אתר מראהבניית אתרים חינם - טואולהקמת אתר אינטרנטהקמת אתרי אינטרנט בחינם לכלבניית אתרים מקצועייםמה זה בניית אתרים?בניית אתר קוד סגור מול קוד פתוחמערכת ניהול תוכן בבניית אתרקידום אתרים - SEOעיצוב אתריםבניית חנות וירטואליתבניית אתרים לעסקים קטניםבניית אתר תדמיתכלים לקידום עסקיםבניית אתר - דרך להבאת לקוחותכתהליך מיתוג העסקבניית אתרים - טיפיםבניית אתרים ככלי שיווקי לעסקיםמה זה HTMLטואול - החברה המובילה בתחום בניית אתרים וקידום אתרים באינטרנט2all - הבית של העסקיםפרסום אתריםכלים לשימור לקוחותמהו אתר איכותיהשלב הראשון בפיתוח העסקהקמת אתריםקידום אתרים אורגניקידום אתרים באופן עצמאיעיצוב אתרים שיווקייםמערכת לבניית אתרים בחינם - תמיד רציתם להקים אתר לבד והסתבכתם?הקמת אתר- עכשיו אתם יכולים לעשות זאת לבד!בניית אתרים - מחירוןחינם אין כסף? יש דבר כזה! בניית אתר לעסק בחינםבניית אתרים בזול – רק בטואול!אתר רספונסיבי - אתר המותאם לניידבניית אתר לבדבניית אתר בחינםאתר מכירות - חנות וירטואלית

בניית אתר בחינם

אפשר להנות מאתר נפלא ובלי לשלם אגורה!

כל אחד צריך אתר, וכל אחד רוצה שיהיה לו אתר. ניתן לבנות אתר בחינם, ולהצליח בבניה ללא שום קושי, וללא נסיון כלל.

מי צריך בניית אתר בחינם

חברת טואול מציעה בניית אתר אינטרנט בחינם לכל חברה ולכל אדם פרטי. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לקישור הבא: http://web.2all.co.il/freewebsitebuilding

כאשר מדובר בחברות או עסקים, הם חייבים שיהיה להם אתר כי אחרת הלקוחות לא יכירו אותם ולא ידעו שהם נמצאים שם. גם אנשים עצמאים שעובדים בנתינת שרות ללקוחות, יכולים וגם חייבים שיהיה להם אתר משלהם כדי למקם את עצמם בשוק התחרותי.

בניית אתרים בחינם

בניית אתרים בחינם באינטרנט עושה שימוש בטכנולוגיות שהרשת מציעה. ישנם שתי אפשרויות של בניית אתרים בחינם:

1. סטטי - אתר קיים באינטרנט שעושים שימוש בחומר מוכן. זהו אתר שלא מתחדש מידי פעם והוא מתאים למי שלא צריך לשנות את התוכן לעיתים קרובות מדי.

2. דינמי - באתר זה הגולש מקבל קוד אישי והוא יכול לשנות את האתר שלו מידי פעם על פי הצורך. הוא יכול להוסיף פרטים, להציג מוצרים חדשים, מבצעים או כל חידוש בתחום שהוא מעונין. 

טואול מאפשרת לך לבנות אתר דינמי בקלות נוחות ובחינם! 

בניית אתרים בחינם

בניית אתר אינטרנט בחינם

על אף שמבצעים בניית אתר אינטרנט חינם עדיין אפשר להנות מהטבות שונות. כדאי שבעלי האתר ידעו כי הם זכאים לכך:

  • ·פייסבוק - אפשר להוסיף קישור לפייסבוק כדי לגרום ללקוחות להכנס לאתר.
  • ·אפשרות תגובה - גולשים יכולים להגיב על תוכן האתר, לבקש פרטים נוספים, לשאול שאלות, לבקר, להעיר או להזמין. תגובות אלה גורמות לאתר להיות יותר פעיל ויותר נפוץ.
  • ·חדשות - כל אתר צריך להתחדש מדי פעם וגם אם מדובר באתר סטטי, כדאי להכניס בו חידושים מדי פעם כדי לגרום ללקוחות להרגיש כי מדובר באתר חי ולא במשהו שאין בו חידוש.

עיצוב אתר

לקוח שעשה בניית אתרים בחינם, ורוצה לעצב את האתר שלו הוא יכול לעצב אותו בצורה עצמאית לבד דרך מערכת ניהול התוכן של טואול

בואו לבנות אתר בחינם בטואול ותהנו מחשיפה מרבית!

בנה אתר בחינם תוך 5 דקות

לבניית אתר מקצועי התקשר עכשיו 077-2700-300
או השאר פרטים וניצור עמך קשר

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות