רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
טואול - בניית אתרים - דף הביתמדריך לבונה אתר בחינםעדכונים במערכת הניהול 01-05/16קידום אתריםבניית אתרים – מי צריך את זה?בניית אתרים לעסקים בינונייםמיתוג בבניית אתר לעסקבניית אתרים בהתאמה אישיתאיך מרווחים מאתר האינטרנטתחרות בניית אתריםבניית אתרים נגישיםפרסום וקידום אתרים במנועי חיפושבניית אתר מראהבניית אתרים חינם - טואולהקמת אתר אינטרנטהקמת אתרי אינטרנט בחינם לכלבניית אתרים מקצועייםמה זה בניית אתרים?בניית אתר קוד סגור מול קוד פתוחמערכת ניהול תוכן בבניית אתרקידום אתרים - SEOעיצוב אתריםבניית חנות וירטואליתבניית אתרים לעסקים קטניםבניית אתר תדמיתכלים לקידום עסקיםבניית אתר - דרך להבאת לקוחותכתהליך מיתוג העסקבניית אתרים - טיפיםבניית אתרים ככלי שיווקי לעסקיםמה זה HTMLטואול - החברה המובילה בתחום בניית אתרים וקידום אתרים באינטרנט2all - הבית של העסקיםפרסום אתריםכלים לשימור לקוחותמהו אתר איכותיהשלב הראשון בפיתוח העסקהקמת אתריםקידום אתרים אורגניקידום אתרים באופן עצמאיעיצוב אתרים שיווקייםמערכת לבניית אתרים בחינם - תמיד רציתם להקים אתר לבד והסתבכתם?הקמת אתר- עכשיו אתם יכולים לעשות זאת לבד!בניית אתרים - מחירוןחינם אין כסף? יש דבר כזה! בניית אתר לעסק בחינםבניית אתרים בזול – רק בטואול!אתר רספונסיבי - אתר המותאם לניידבניית אתר לבדבניית אתר בחינםאתר מכירות - חנות וירטואלית

בניית אתר מראה

בזירה האינטרנטית שם המשחק הוא חשיפה. פוטנציאל ההצלחה של אתר נובע ישירות מהחשיפה שלו לקהל הגולשים. ככל שניתן לחשוף אתר לקהל גולשים גדול יותר כך גם עולה פוטנציאל ההצלחה שלו. גם אם מדובר באתר תדמיתי ללא מודל רווח ישיר, בסופו של דבר הכלי המדויק ביותר למדידת ההצלחה הוא כמות החשיפה שמקבלים העמודים השונים באתר. ככל שהמסרים הנכללים באתר מגיעים למספר גדול יותר של אנשים כך גדלה האפקטיביות שלו, ללא קשר לתוכן המסרים עצמם.

ישנן דרכים רבות ומגוונות להגיע לקהל יעד רחב ולהגביר את תנועת הגולשים באתר ואחד האמצעים הטובים ביותר למטרה זו הוא אתר מראה איכותי. באמצעות אתר מראה אנו יכולים לחשוף את האתר שלנו לקהל יעד חדש ועצום בגודלו. מוטב לערוך מחקר יסודי לגבי ההתאמה של התכנים והשירותים המוצעים באתר המדובר לקבוצות אוכלוסייה שונות ברחבי הרשת ולהשיק את אתר המראה שלנו בהתאם.

בניית אתר

מה זה בכלל אתר מראה ?

אתר מראה הינו למעשה תרגום מלא ומפורט של האתר שלנו על כל תכניו לשפה שנייה. למשל אם אנו מנהלים אתר מכירות העוסק בשיווק ציוד חקלאי ייעודי, אתר מראה שיתרגם את התכנים השונים לאנגלית יסייע לנו להגדיל את החשיפה לה זוכה האתר בצורה משמעותית ביותר. כמובן שרצוי מאוד לערוך מחקר יסודי ביותר לגבי רלוונטיות התכנים והשירותים שלנו לקהל היעד המיועד אך באופן כללי ניתן להגיד שאתר מראה מגדיל את פוטנציאל האתר שלנו בצורה משמעותית ביותר.

בניית אתר מראה היא למעשה שחזור מדויק של האתר שלנו לשפה אחרת. אם האתר שלנו כתוב בעברית ואנו מעוניינים להגיע לקהל יעד רחב ביותר ולהגדיל את פוטנציאל החשיפה, תרגום של הדפים השונים לאנגלית יסייע לנו לממש את המטרות שלנו. מול כל דף באתר שלנו הכתוב בעברית יעמוד דף באנגלית ויאפשר למיליונים רבים של גולשים ברחבי העולם להיחשף לאתר שלנו.

אין ספק ששווה לבדוק עלויות של בניית אתר מראה אל מול פוטנציאל החשיפה שלו לקהל יעד אפקטיבי אשר יגדיל את תנועת המבקרים באתר.

בישראל מקובל לבנות אתרים בשפות הבאות : עברית רוסית ערבית ואנגלית. התחל עכשיו בבניית אתרך

בנה אתר בחינם תוך 5 דקות

לבניית אתר מקצועי התקשר עכשיו 077-2700-300
או השאר פרטים וניצור עמך קשר

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות