רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
טואול - דף הביתמדריך לבונה אתר בחינםעדכונים במערכת הניהול 01-05/16קידום אתריםבניית אתרים – מי צריך את זה?בניית אתרים לעסקים בינונייםמיתוג בבניית אתר לעסקבניית אתרים בהתאמה אישיתאיך מרווחים מאתר האינטרנטתחרות בניית אתריםבניית אתרים נגישיםפרסום וקידום אתרים במנועי חיפושבניית אתר מראהבניית אתרים חינם - טואולהקמת אתר אינטרנטהקמת אתרי אינטרנט בחינם לכלבניית אתרים מקצועייםמה זה בניית אתרים?בניית אתר קוד סגור מול קוד פתוחמערכת ניהול תוכן בבניית אתרקידום אתרים - SEOעיצוב אתריםבניית חנות וירטואליתבניית אתרים לעסקים קטניםבניית אתר תדמיתכלים לקידום עסקיםבניית אתר - דרך להבאת לקוחותכתהליך מיתוג העסקבניית אתרים - טיפיםבניית אתרים ככלי שיווקי לעסקיםמה זה HTMLטואול - החברה המובילה בתחום בניית אתרים וקידום אתרים באינטרנט2all - הבית של העסקיםפרסום אתריםכלים לשימור לקוחותמהו אתר איכותיהשלב הראשון בפיתוח העסקהקמת אתריםקידום אתרים אורגניקידום אתרים באופן עצמאיעיצוב אתרים שיווקייםמערכת לבניית אתרים בחינם - תמיד רציתם להקים אתר לבד והסתבכתם?הקמת אתר- עכשיו אתם יכולים לעשות זאת לבד!בניית אתרים - מחירוןחינם אין כסף? יש דבר כזה! בניית אתר לעסק בחינםבניית אתרים בזול – רק בטואול!אתר רספונסיבי - אתר המותאם לניידבניית אתר לבדבניית אתר בחינםאתר מכירות - חנות וירטואלית

השלב הראשון בפיתוח העסק

כל עסק שמכבד את עצמו פונה לחברת בניית אתרים ובונה לעצמו אתר. בימינו אם אתה עסק ללא אתר אינטרנט אתה לא קיים. אתר לעסק הינו חלק בלתי נפרד מן העסק וראוי שיילקח בחשבון כחלק מבניית העסק.

לשם מה לבנות אתר?

אתר לעסק מסייע לשמור על לקוחות קיימים ומעודד פנייה של לקוחות פוטנציאליים. בימינו כולם מחפשים שירותים באינטרנט ולא ב"דפי זהב", כך שאם אתה לא נמצא באינטרנט משמעות הדבר איבוד לקוחות תמידי. אתה חייב לבנות אתר אינטרנט שיתאים לעסק שלך אם אתה רוצה להיות בעניינים.

האתר ואתה

הקמת אתר אינטרנט הוא השלב הראשוני בפיתוח העסק שלך. לאחר שבנית את האתר לשביעות רצונך והתאמת אותו לצרכיך, עליך להתאים אותו למנועי החיפוש ולקדם אותו באינטרנט. זאת תוכל לעשות בשתי דרכים עיקריות: בעזרת קידום אתרים ממומן, האומר בפשטות שעל כל קליק לאתר שלך אתה משלם כפי שקבעת עם חברת קידום האתרים, או בעזרת קידום אתרים אורגני, האומר בפשטות עבודה קשה שלך בהתאמת האתר למנועי החיפוש העיקריים.

בניית אתר

אתרים הנבנים בטו-אול נסרקים אוטומטית בגוגל ויופיעו בתוצאות חיפוש באופן כמעט מיידי. אתרים אלו הינם בעלי יתרון רציני לעומת שאר האתרים.

קשר עסק-לקוח-אתר

בבניית אתרים לעסקים יש להביא בחשבון שמירה על קשר עם הלקוחות. זאת אפשר לעשות בכמה דרכים, החל מניוזלטרים (איגרות מידע) שיישלחו למנויים לאתר וכלה בפורום אינטרנטי שיוכנס לאתר כמענה ללקוחות. לקוחות פוטנציאליים וקיימים יתרשמו שמדובר באתר רציני, אמין ומושקע, מה שיגרור אחריו אמון בעסק, מה שיוביל לשמירה על הלקוח לאורך זמן.

אין ספק, אתר אינטרנט הוא בבחינת חובה שיש לעשות לכל עסק, קטן כגדול.

בנה אתר בחינם תוך 5 דקות

לבניית אתר מקצועי התקשר עכשיו 077-2700-300
או השאר פרטים וניצור עמך קשר

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות