רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
טואול - דף הביתמדריך לבונה אתר בחינםעדכונים במערכת הניהול 01-05/16קידום אתריםבניית אתרים – מי צריך את זה?בניית אתרים לעסקים בינונייםמיתוג בבניית אתר לעסקבניית אתרים בהתאמה אישיתאיך מרווחים מאתר האינטרנטתחרות בניית אתריםבניית אתרים נגישיםפרסום וקידום אתרים במנועי חיפושבניית אתר מראהבניית אתרים חינם - טואולבניית אתר אינטרנטבניית אתרים בחינםבניית אתרים מקצועייםמה זה בניית אתרים?בניית אתר - קוד סגור מול קוד פתוחבניית אתר - מערכת לניהול תוכןקידום אתרים - SEOעיצוב אתריםבניית חנות וירטואליתבניית אתרים לעסקים קטניםבניית אתר תדמיתקידום אתרים - כלים לקידום עסקיםבניית אתר - דרך להבאת לקוחותבניית אתר כתהליך מיתוג העסקבניית אתרים - טיפיםבניית אתרים ככלי שיווקי לעסקיםבניית אתרים - מה זה HTMLטואול - החברה המובילה בתחום בניית אתרים וקידום אתרים באינטרנט2all - הבית של העסקיםקידום אתרים - פרסום העסק שלךכלים לשימור לקוחותבניית אתרים - מהו אתר איכותי?השלב הראשון בפיתוח העסק - בניית אתרים לעסקיםשירותי בניית אתריםקידום אתרים אורגניקידום אתרים באופן עצמאיעיצוב אתריםמערכת לבניית אתרים בחינם - תמיד רציתם להקים אתר לבד והסתבכתם?הקמת אתר אינטרנט לבדבניית אתרים - מחירוןבניית אתר לעסק בחינםבניית אתרים בזול – רק בטואול!אתר רספונסיבי - אתר המותאם לניידבניית אתר לבדבניית אתרים בחינםחנות וירטואלית - אתר מכירות

בניית אתרים - טיפים

אתר אינטרנט לעסק

לפני הפרטים הטכניים וההחלטות הטכנולוגיות השונות יש צורך להבין היטב שאתר אינטרנט הוא עסק לכל דבר.

גם אם אתם מעוניינים באתר אינטרנט תדמיתי או אתר תוכן ללא מטרות רווח חשוב לזכור שנגישות האתר חשובה ביותר.
אתר אינטרנט שאינו נגיש לכלל הגולשים אינו ממלא את ייעודו בין אם בנייתו היא מלכתחילה למטרות מסחריות מובהקות ובין אם בנייתו היא למען מטרות אחרות.
  •  להבטחת איכות האתר, יש לקחת בחשבון מראשית הבנייה את עניין החשיפה בפני קהל גולשים גדול ככל האפשר.
  • ההבנה שאתר אינטרנט הינו עסק לכל דבר חייבת לעמוד בבסיס של תהליך ההקמה. יש להתבסס על חשיבה עסקית לכל דבר. אחת התובנות החשובות ביותר שצריכה לעמוד לנגד עיניכם במידה והתחלתם בתהליך בניית אתר אינטרנט מסחרי, היא שללא חשיפה ונגישות, ההשקעה שלכם תרד לטמיון. גם אתר מושקע ביותר הכולל תכנים איכותיים ומעוצב באופן מרהיב אינו שווה דבר ללא מבקרים. אתר כזה הוא בדיוק כמו חנות מפוארת ומושקעת אשר ממוקמת ברחוב נידח ואינה זוכה לקונים. ללא גולשים אין סיכוי שתממשו את המטרות שלכם, גם אם האתר שלכם הוא מלאכת מחשבת מכל הבחינות.
  • חווית משתמש איכותית היא השלב השני. לאחר שהבאתם קהל גולשים לאתר שלכם, עליכם להפוך את המשרד השומם/ החנות השוממה לחנות ברחוב סואן מלא בקונים, עליכם לדאוג שחווית המשתמשים באתר האינטרנט שלכם תהיה טובה וידידותית. בניית אתר איכותי חייבת לכלול תכנון מפורט של ממשק משתמש נוח וידידותי שיסייע לגולשים המבקרים באתר שלכם ליהנות מחוויית משתמש איכותית ונעימה. אין צורך להעמיס על האתר עיצוב המכביד על הגלישה ומקשה על ההתמצאות באתר כיוון שכך תאבדו גולשים רבים. כן חשוב לעדכן את האתר במערכת ניהול תוכן באופן יומיומי בתוכן איכותי ומעודכן.

אחת הנקודות המהותיות ביותר שיש להביא בחשבון כשמדובר באתר מקצועי, היא המיקוד. חובה להיות ממוקדים לגבי המטרות שלכם בניהול האתר. עליכם לדעת מה אתם רוצים מכל גולש הנכנס לבקר באתר שלכם וכמובן איך להפנות אותו לעמודים הרלוונטיים. אם תדעו מה אתם רוצים להשיג מכל גולש, תוכלו להגשים את המטרות שלכם בקלות.

בנה אתר בחינם תוך 5 דקות

לבניית אתר מקצועי התקשר עכשיו 077-2700-300
או השאר פרטים וניצור עמך קשר

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות